Komentāri

Aizturēts laupītājs, kuru cilvēki sauc par nožēlojamu un nevīrišķīgu. Viņš uzbrucis pensionārēm, atņemot tām somiņas. Iļģuciema pensionāres jau pāris mēnešus bija briesmās.

”Izej gaišā dienas laikā līdz veikalam, savukārt, nākot atpakaļ, tev seko vīrietis, kurš, nogaidot izdevīgu brīdi, uzbrūk un atņem rokassomiņu,” Dzegužu ielas rajonā vien notikuši vairāki šādi uzbrukumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visas upures – sirmgalves.

Pensionārēm uzbruka tumsā, no mugurpuses. Reiz pat sita pa seju, lai somiņa tiktu atdota. Taču vienā brīdī policistiem izdevās sadzīt pēdas diviem vīriešiem – diviem brāļiem, kuriem abiem cietuma telpas jau ir pazīstamas.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl