Aizturēts vīrietis, kurš piekāvis un aplaupījis savu draudzeni

Komentāri
Aizturēts vīrietis, kurš piekāvis un aplaupījis savu draudzeni
Foto: LETA

Pagājušajā nedēļā Rīgas Ķengaraga iecirknī vērsās kāda jauna sieviete, kura ziņoja, ka iepriekšējā vakarā tikusi aplaupīta. Policisti noskaidroja, ka 10. februārī 1995. gadā dzimusī sieviete Maskavas ielā, Ķengaragā, pie kāda veikala satikusies ar savu draugu, kurš vēlāk viņu piekāvis un aplaupījis.

Abu jauniešu starpā izcēlies konflikts. Tā laikā vīrietis sagrābis jauno sievieti, iegrūdis automašīnā un sācis braukt projām no veikala stāvlaukuma. Pa ceļam, atrodoties automašīnā, vīrietis vairākas reizes iesitis savai draudzenei pa seju, tā salaužot arī degunu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc notikušā vīrietis atgriezies Ķengaragā un kāda benzīntanka stāvlaukumā izgrūdis jauno sievieti no automašīnas, nolaupījis viņai somu, kurā atradās gan nauda, gan personu apliecinoši dokumenti, un aizbraucis no notikuma vietas.

Cietusī sieviete vērsās policijas iecirknī, un policisti uzsāka vīrieša meklēšanu. Vakar Rīgas Ķengaraga iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Rīgas Kriminālpolicijas darbiniekiem aizturēja 1982. gadā dzimušu vīrieti. Aizturētais atzina savu vainu miesas bojājumu nodarīšanā.

Lasi vēl