Aizturēts vīrietis, kurš nozog divus velosipēdus

Komentāri
Aizturēts vīrietis, kurš nozog divus velosipēdus
Foto: LETA

Policija notvērusi vīrieti, kurš no telpām Rīgā bija nozadzis velosipēdus.

Augusta beigās un 1. septembrī Rīgas Zemgales iecirknis saņēma informāciju no divām dažādām personām, kuras ziņoja par velosipēdu zādzībām no māju kāpņu telpām Vienības gatvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijā tika uzsākti kriminālprocesi. Izmeklēšanas laikā Rīgas Zemgales iecirkņa policisti sadarbībā ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Velozādzību apkarošanas grupu noskaidroja, ka abas zādzības, iespējams, veicis 1988. gadā dzimis vīrietis.

Jau iepriekš par identiskām zādzībām un narkotisku lietošanu sodītais vīrietis 2. septembrī tika aizturēts, bet pēc pāris dienām viņam tika piemērots arī drošības līdzeklis – apcietinājums.

Nozagtie velosipēdi tika atgūti, savukārt par zādzībām ir uzsākti kriminālprocesi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl