Komentāri
Aizturēts vīrietis, kurš krietnā alkohola reibumā kafejnīcā mētājas ar glāzēm
Ilustratīvs foto: eric wittman/Flickr

Pagājušo sestdien Rīgas Kurzemes iecirknis saņēma izsaukumu uz kādu kafejnīcu Tapešu ielā, kurs kāds vīrietis mētājās ar glāzēm, informē Valsts policija.

Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka kafejnīcā ienākuši vairāki klienti, kuri sākuši lietot alkoholiskos dzērienus. Pēc kāda laika viens no klientiem sācis lamāties, tādēļ citi viņam par to aizrādījuši. Vīrietis par aizrādījumu sadusmojies un sasitis trīs glāzes, metot tās pret zemi. Taču vēl pēc pāris aizrādījumiem vīrietis metis arī ceturto glāzi, ar to trāpot pa gleznu, kas atradusies stikla rāmī, kas saplīsis. Kopā kafejnīcai nodarīti aptuveni 1000 eiro lieli zaudējumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti aizturēja krietni iereibušo un agresīvi noskaņoto 1970. gadā dzimušo vīrieti. Viņš atzina savu vainu izdarītajā. Pret aizturēto ir sākts kriminālprocess par huligānismu, kas saistīts ar mantas bojāšanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl