Aizturēts vīrietis, kurš konflikta laikā nodūris ”pudeles brāli”

Komentāri
Aizturēts vīrietis, kurš konflikta laikā nodūris ”pudeles brāli”
FOTO: Flickr

Ceturtdien, 29. oktobrī, no rīta Rīgas Centra iecirknī vērsās kāds vīrietis, kurš informēja, ka viņa dzīvoklī Krišjāņa Barona ielā atrodas vīrieša līķis. Ierodoties notikuma vietā, policisti patiešām konstatēja vīrieša līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka informācijas sniedzējs un mirušais vīrietis iepriekš bija kopā lietojuši alkoholiskos dzērienus un abu starpā izcēlies konflikts. Tā laikā 1978. gadā dzimušais vīrietis ar nazi vairākas reizes sadūris otru vīrieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti aizturēja 1978. gadā dzimušo vīrieti, pret kuru šobrīd ir uzsākts kriminālprocess par slepkavību. Par šādu noziegumu aizturētajam var draudēt sods – mūža ieslodzījums, brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem. Šodien tiesa aizturētajam vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl