Aizturēts kukuļdevējs, pie kura atrod arī narkotikas

Komentāri
Aizturēts kukuļdevējs, pie kura atrod arī narkotikas
Foto: LETA ()

Valsts policija ziņo, ka ceļu policijas ekipāža pie Mežotnes un Liepājas ielas krustojuma apturēja automašīnu Honda. Pieejot pie automašīnas, policistiem radās aizdomas, ka tās vadītājs ir narkotisko vielu reibumā. Autovadītājs ir 1981. gadā dzimis vīrietis. Iespējams, lai policisti aizdomīgo vīrieti nevestu uz ekspertīzes veikšanu, vīrietis likumsargiem piedāvājis 90 eiro kukuli.

Vīrietis tika nogādāts medicīnas iestādē ekspertīzes veikšanai. Tur pie vīrieša tika konstatēts arī iepakojums ar aptuveni 0,8 gramiem marihuānas. 1981. gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts un nogādāts izolatorā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd pret aizturēto ir uzsākts kriminālprocess par kukuļdošanu, kā arī administratīvā lietvedība par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu nelielā apmērā. Pēc ekspertīžu rezultātu saņemšanas tiks lemts, vai ir pamats uzsākt kriminālprocesu par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties narkotisko vielu ietekmē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl