Aizturēts kukuļdevējs, kurš 2,76 promiļu reibumā mācījās vadīt auto

Komentāri
Aizturēts kukuļdevējs, kurš 2,76 promiļu reibumā mācījās vadīt auto
FOTO: LETA

21. februārī plkst. 17.20 Vaiņodē, Raiņa ielā, 1968. gadā dzimis vīrietis deva kukuli 100 eiro apmērā diviem policijas inspektoriem, lai netiktu noformēts administratīvais pārkāpuma protokols par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Transportlīdzekļa vadītājs, kurš atradās alkohola reibumā (2,76 promiles), mācījās vadīt automobili, bet 1966. gadā dzimusi sieviete, kura arī atradās alkohola reibumā (3,59 promiles), palīdzēja viņam apgūt autovadītāja iemaņas. Abiem autovadītājiem noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli, bet par kukuļdošanu uzsākts kriminālprocess.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt vakar ap pulksten 9.45 Ceļu policijas darbinieki Rīgā, Stirnu ielā, apturēja automašīnu Volvo, kuras vadītājs – 1951. gadā dzimis vīrietis – pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu dzīvojamā zonā, tāpat policisti noskaidroja, ka vīrietim nav derīgas medicīniskās izziņas.

Lai netiktu sagatavots administratīvā pārkāpuma protokols par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, automašīnas vadītājs deva policistiem 10 eiro lielu kukuli.

Par kukuļdošanu uzsākts kriminālprocess. Vīrietim par šādu likuma pārkāpumu var draudēt sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Lasi vēl