Komentāri
Aizturēts kukuļdevējs, kurš 2,76 promiļu reibumā mācījās vadīt auto
FOTO: LETA

21. februārī plkst. 17.20 Vaiņodē, Raiņa ielā, 1968. gadā dzimis vīrietis deva kukuli 100 eiro apmērā diviem policijas inspektoriem, lai netiktu noformēts administratīvais pārkāpuma protokols par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Transportlīdzekļa vadītājs, kurš atradās alkohola reibumā (2,76 promiles), mācījās vadīt automobili, bet 1966. gadā dzimusi sieviete, kura arī atradās alkohola reibumā (3,59 promiles), palīdzēja viņam apgūt autovadītāja iemaņas. Abiem autovadītājiem noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli, bet par kukuļdošanu uzsākts kriminālprocess.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt vakar ap pulksten 9.45 Ceļu policijas darbinieki Rīgā, Stirnu ielā, apturēja automašīnu Volvo, kuras vadītājs – 1951. gadā dzimis vīrietis – pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu dzīvojamā zonā, tāpat policisti noskaidroja, ka vīrietim nav derīgas medicīniskās izziņas.

Lai netiktu sagatavots administratīvā pārkāpuma protokols par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, automašīnas vadītājs deva policistiem 10 eiro lielu kukuli.

Par kukuļdošanu uzsākts kriminālprocess. Vīrietim par šādu likuma pārkāpumu var draudēt sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl