Komentāri

Policija notvērusi jaunieti, kurš ne vien bija aizmidzis notikuma vietā, bet arī tur atstājis savu pasi. 

Vakar Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Kurzemes prospektu. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka kāds iedzīvotājs bija pamanījis automašīnu Toyota, kurai ir izsists stikls. Pieejot pie automašīnas, viņš pamanījis, ka automašīnā guļ jaunietis, kurš pēc kāda laika pamodies. Kad aculiecinieks centies viņu aizturēt, jaunietis izrāvies, taču aculiecinieka rokās atstājis virsjaku, kurā atradusies arī jaunieša pase.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti kopā ar aculiecinieku veica apkārtnes apskati un netālu no notikuma vietas atrada un aizturēja ļaundari – 1997. gadā dzimušu jaunieti, kurš pirms brīža gulēja automašīnā. Aizturētais arī iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par zādzību.

Šobrīd kriminālprocess ir uzsākts par mantas tīšu bojāšanu.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl