Aizturēti vīrieši, kuri uzbruka ”taksistam” un nozaga automašīnu

Komentāri
Aizturēti vīrieši, kuri uzbruka ”taksistam” un nozaga automašīnu
FOTO: LETA

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Olaines iecirknis pagājušajā nedēļā naktī no 23. uz 24. februāri ap pulksten 4.00 saņēma informāciju, ka Mārupes novadā kādam taksometra vadītājam nodarīti miesas bojājumi un nolaupīts taksometrs.

Policisti noskaidroja, ka trīs vīrieši bija izsaukuši taksometru, lai kaut kur it kā dotos. Taksometrs ieradies norādītajā adresē, kad viens no vīriešiem pēkšņi uzbrucis transportlīdzekļa vadītājam, vairākas reizes iedurot ar nazi.

Taksometra vadītājs izkļuvis no automašīnas un aizbēdzis, bet visi trīs ļaundari nolaupījuši taksometru un aizbēguši no notikuma vietas.

Nolaupītais transportlīdzeklis nekavējoties tika izsludināts meklēšanā, un jau pēc pāris stundām policija saņēma informācija, ka netālu no Jelgavas atrasts avarējis taksometrs, bet trīs personas no avarējušā taksometra nogādātas slimnīcā.

Pārbaudot informāciju, radās aizdomas, ka slimnīcā nogādātās personas ir saistītas ar Mārupē notikušo laupīšanu.

Policisti ieradās slimnīcā, kur pēc mediķu apskates tika aizturēti 1993. un 1994. gadā dzimuši vīrieši, bet trešais – 1987. gadā dzimušais vīrietis joprojām atrodas medicīnas iestādē. 1994. un 1987. gadā dzimušie vīrieši jau iepriekš sodīti par zādzību. Aizturētie vīrieši atzina savu vainu noziegumā.

Par laupīšanu grupā ir uzsākts kriminālprocess. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem. Pagājušo ceturtdien, 25. februārī, tiesa aizturētajiem piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Lasi vēl