Aizturēti jaunieši, kas uzbruka Baltic Taxi šoferim un aizdedzināja automašīnu

1 komentārs
Aizturēti jaunieši, kas uzbruka Baltic Taxi šoferim un aizdedzināja automašīnu
FOTO: LETA

Rīgas rajonā policija aizturējusi jauniešu grupu, kas uzbruka Baltic Taxi taksometra šoferim un aizdzina automašīnu, informēja uzņēmumā.

Naktī uz 25. martu jaunieši, kas sākotnēji tika vesti kā taksometra pasažieri, uzbruka vadītājam, piedraudot ar nazi, un aizdzina automašīnu. Pametot automašīnu, vadītājs paguva nospiest trauksmes pogu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

SIA Baltic Taxi padomes priekšsēdētājs Leonīds Krongorns norāda, ka, sadarbojoties gan Valsts policijas pārstāvjiem, gan arī uzņēmuma darbiniekiem, taksometra vadītājam un dispečeriem, nozagtā automašīna tika atrasta un likumpārkāpēji aizturēti.

Lai nodrošinātu gan taksometru vadītāju, gan pasažieru drošību nepieciešamības gadījumā, visas Baltic Taxi automašīnas esot aprīkotas ar jaunāko un modernāko aprīkojumu, tostarp ar trauksmes pogām un monitoringa sistēmu, kas spēj noteikt automašīnas atrašanās vietu.

Patlaban SIA Baltic Taxi autoparka lielums kopā ar sadarbības ar partneriem ir ap 170 taksometriem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl