Aizturētas četras personas, no kurām atsavinātas 105 900 nelegālās cigaretes

Komentāri
Aizturētas četras personas, no kurām atsavinātas 105 900 nelegālās cigaretes
FOTO: Valsts policija

Rīgas Latgales iecirkņa patruļpolicijas ekipāža vakar Krasta ielā pamanījusi automašīnu Audi A4. Tā ar aizdomīgu braukšanas manevru pievērsa policistu uzmanību, kad iegriezās kādā mazākā ielā. Policisti automašīnu apturēja un pārbaudīja.

Aizdomas apstiprinājās – automašīnā tika atrastas četras lielas tirgus somas, kurās bija 1910 cigarešu paciņas ar Baltkrievijas akcīzes markām. Kopā atsavinātas 38 200 cigaretes. Uz vietas aizturētas un iecirknī nogādātas trīs automašīnā esošās personas – 1980. un 1983. gadā dzimuši vīrieši un 1970. gadā dzimusi sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saistībā ar notikušo uzsākta administratīvā lietvedība par akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpšanu.

Savukārt Ķengaraga iecirknī bija saņemta informācija par nelegālo cigarešu tirdzniecību. Pārbaudot informāciju, veiktas divas kratīšanas Ķengaragā, aizdomās turamās personas dzīvesvietā.

Kratīšanu laikā atsavinātas 67 700 cigaretes ar Baltkrievijas, Krievijas un Kazahstānas akcīzes markām, kā arī pieci litri nelegālā alkohola. Pret aizdomās turamo, 1969. gadā dzimušo vīrieti, ir uzsākts kriminālprocess par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu un realizāciju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl