Aizturēta sieviete par sevišķi bīstamas narkotikas realizāciju

1 komentārs
Aizturēta sieviete par sevišķi bīstamas narkotikas realizāciju
FOTO: Flickr

Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvalde (ONAP), veicot izmeklēšanas pasākumus, aprīļa sākumā par narkotiku realizāciju Rīgā aizturēja 1990. gadā dzimušu sievieti. Kratīšanas laikā pie sievietes tika atrasti 10 grami narkotiskās vielas karfentanila sajaukuma ar heroīnu. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

ONAP darbinieki, veicot operatīvo darbu narkotisko vielu izplatības apkarošanā, ieguva informāciju par kādu sievieti, kura nodarbojas ar narkotiku tirdzniecību. Pārbaudot šo informāciju un veicot tālāko izmeklēšanu, aprīļa sākumā Rīgā izdevās aizturēt 1990. gadā dzimušu sievieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot sankcionētu kratīšanu, sievietes automašīnā tika atrasti kopumā desmit grami sevišķi bīstamās narkotiskās vielas karfentanila sajaukuma ar heroīnu, kas bija paredzēts realizācijai Latvijas teritorijā.

Jānorāda, ka pie sievietes atrastais bīstamās narkotiskās vielas daudzums ir uzskatāms par īpaši lielu. Tas desmit reižu pārsniedz likumā noteikto apmēru, no kura šīs narkotiskās vielas apmērs jau ir atzīstams par lielu.

Pret sievieti ir uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā, kā arī neatļautu realizēšanu. Lietā turpinās izmeklēšana, lai noskaidrotu pie sievietes atrastās narkotiskās vielas izplatības kanālus.

Karfentanils ir sevišķi bīstama narkotiskā viela, kuras iedarbība uz cilvēka organismu sākas jau no pavisam nelieliem daudzumiem – viena mikrograma.

Īpaši bīstams karfentanils ir arī tādēļ, ka šīs vielas iedarbība ir lēnāka nekā citām narkotiskajām vielām, tādēļ lietotāji bieži vien strauji palielina dozu, kā rezultātā labākajā gadījumā gūst neatgriezeniskus veselības traucējumus, bet visbiežāk mirst no pārdozēšanas.

TOP komentāri

  • Čika
    0 0 0

    Čika

    Ļoti labi. Tas karfentanils tiek izmantots veterinārajām anestēzijām, lai iemidzinātu lielos dzīvniekus. Lauvas, lāčus, aļņus....

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl