Komentāri
Aizturētā LDz šefa lieta: Latvija lūdz palīdzību Igaunijas ģenerālprokuratūrai
Foto: F64

Latvijas prokuratūra vērsusies pie Igaunijas ģenerālprokuratūras, kā arī šīs valsts Drošības policijas, ar lūgumu palīdzēt aizturētā Latvijas dzelzceļa vadītāja Uģa Magoņa lietas izmeklēšanā.

Igaunijas prokuratūras pārstāve Kadri Tammaja ir apstiprinājusi Latvijas kolēģu vēršanos pēc palīdzības, vēsta vietējais medijs Ärileht.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaimiņvalsts kolēģi ir apņēmušies sniegt atbalstu Magoņa lietas izmeklēšanā, tomēr plašākus komentārus pagaidām nesniedz.

Jau vēstīts, ka Latvijas dzelzceļa vadītāju ceturtdienas vakarā aizturēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, bet piektdien Magonis tika atbrīvots no priekšsēdētāja amata.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl