Aiztur zagļus, pie kuriem atrasti vairāku automašīnu spoguļi

Komentāri
Aiztur zagļus, pie kuriem atrasti vairāku automašīnu spoguļi
FOTO: LETA

Šīs nedēļas sākumā Rīgas Centra iecirknī vērsās vīrietis, kurš informēja par maijā notikušu zādzību – no viņam piederošas automašīnas nozagts fotoaparāts. Iepriekš vīrietis nebija pamanījis, ka fotoaparāts pazudis. Policisti izmeklēšanas laikā operatīvi noskaidroja iespējamās vainīgās personas.

Vakar likumsargi aizturēja 1980. gadā dzimušu vīrieti un 1972. gadā dzimušu sievieti, kuri atzina savu vainu pastrādātajā noziegumā. Policisti pie aizturētajām personām atrada arī vairākus automašīnu spogulīšus, kuru izcelsme šobrīd tiek skaidrota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abi aizturētie jau iepriekš bija sodīti par šāda veida noziegumiem. Nozagtais fotoaparāts ir atgūts, savukārt pret garnadžiem uzsākts kriminālprocess par zādzību, iekļūstot transportlīdzeklī.

Tāpat vasaras laikā Centra iecirknis bija reģistrējis vairākas automašīnu spogulīšu zādzības. Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja iespējamās vainīgās personas un pirms divām nedēļām aizturēja 1983. gadā dzimušu sievieti, bet vakar – 1977. gadā dzimušu vīrieti.

Abi aizturētie ļaundari, kuri jau iepriekš bija sodīti par līdzīgiem noziegumiem, atzina savu vainu spogulīšu zādzībās. Nozagtie spogulīši tika atgūti, savukārt par zādzību grupā ir uzsākts kriminālprocess.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl