Aiztur vīrieti, kurš nedēļas sākumā apzaga basketbola komandu

Komentāri
Aiztur vīrieti, kurš nedēļas sākumā apzaga basketbola komandu
Chilli Head/Flickr

Policijai izdevies noķert vīrieti, kurš šīs nedēļas sākumā apzadzis basketbola komandu, kamēr tā trenējusies sporta zālē, ziņo policijas pārstāvji.

Nedēļas sākumā Rīgas Latgales iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, par to, ka Rīgā, Grebenščikova ielā notikusi zādzība. Laikā no pulksten 18:00 līdz 22:00, kamēr sporta zālē notika basketbola spēle, tika uzlauztas ģērbtuves durvis un skapīši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ļaundaris bija nozadzis basketbola komandas meiteņu personīgās mantas – naudas makus, dažādus dokumentus, mobilos tālruņus.

Likumsargi izmeklēšanas laikā noskaidroja iespējamo vainīgo personu, un vakar aizturēja 1990.gadā dzimušu vīrieti, pie kura pārbaudes laikā tika atrasta daļa no nozagtajām mantām. Policija turpina skaidrot pārējo nozagto mantu atrašanās vietu. Aizturētais jau agrāk bijis tiesāts par zādzībām un laupīšanām.

Šodien tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Pret vīrieti ir sākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta ar iekļūšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl