Aiztur vīrieti, kurš nedēļas sākumā apzaga basketbola komandu

Komentāri
Aiztur vīrieti, kurš nedēļas sākumā apzaga basketbola komandu
Chilli Head/Flickr

Policijai izdevies noķert vīrieti, kurš šīs nedēļas sākumā apzadzis basketbola komandu, kamēr tā trenējusies sporta zālē, ziņo policijas pārstāvji.

Nedēļas sākumā Rīgas Latgales iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, par to, ka Rīgā, Grebenščikova ielā notikusi zādzība. Laikā no pulksten 18:00 līdz 22:00, kamēr sporta zālē notika basketbola spēle, tika uzlauztas ģērbtuves durvis un skapīši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ļaundaris bija nozadzis basketbola komandas meiteņu personīgās mantas – naudas makus, dažādus dokumentus, mobilos tālruņus.

Likumsargi izmeklēšanas laikā noskaidroja iespējamo vainīgo personu, un vakar aizturēja 1990.gadā dzimušu vīrieti, pie kura pārbaudes laikā tika atrasta daļa no nozagtajām mantām. Policija turpina skaidrot pārējo nozagto mantu atrašanās vietu. Aizturētais jau agrāk bijis tiesāts par zādzībām un laupīšanām.

Šodien tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Pret vīrieti ir sākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta ar iekļūšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Lasi vēl