Komentāri
Aiztur vīrieti, kurš draudējis uzspridzināt Slokas staciju
Foto: Victor/Flickr

Valsts policija otrdien saņēma informāciju, ka Slokas dzelzceļa stacijā ir ievietots spridzeklis, un veica stacijas evakuāciju. Persona, kas izteikusi šos draudus, tagad aizturēta.

Otrdien Valsts policijas Jūrmalas iecirknis uz Slokas staciju nosūtīja ievērojamu skaitu policijas darbinieku, kas norobežoja un vadīja evakuāciju. Tajā pašā laikā uz notikuma vietu devās pretterorisma vienības OMEGA sapieri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc divu stundu ilga darba OMEGA sapieri konstatēja, ka stacijas ēkā un tās teritorijā nav sprādzienbīstamu ietaišu un tika atjaunota dzelzceļa stacijas darbība un vilcienu satiksme.

Pulksten 19:20 Jūrmalas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki, veicot operatīvās darbības, noskaidroja iespējamo vainīgo personu. Uz aizdomu pamata likumsargi aizturēja kādu 1985. gadā dzimušu vīrieti. Viņš bija stiprā alkohola reibumā un tika nogādāts atskurbtuvē.

Par apzināti nepatiesu paziņojumu sniegšanu par sprāgstošas vai spridzināmās ietaises ievietošanu draud kriminālatbildība.

Foto: Facebook/Valsts policija

Foto: Facebook/Valsts policija

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl