Komentāri
Aiztur jauniešus, kuri no komercbankas centušies izkrāpt 10 000 eiro
FOTO: Flickr

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicija vakar Rīgā aizturējusi trīs jauniešus, kas no kādas komercbankas mēģinājuši izkrāpt kredītus 11 tūkstošu eiro apmērā, izmantojot viltotas bankas kontu izdrukas.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki saņēma informāciju no kādas komercbankas par to, ka vairākas personas aprīļa beigās, iespējams, ir nelikumīgi mēģinājušas no bankas saņemt kredītus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bankas darbinieki norādīja, ka kredītus vairāku tūkstošu eiro apmērā pieprasīja trīs personas, uzrādot viltotas bankas konta izdrukas, kas apliecina gūtos ienākumus.

Pirmais gadījums fiksēts 23. aprīlī, kad kāds jaunietis, uzrādot it kā citas bankas konta izdruku, pieprasījis kredītu 3000 eiro apmērā, savukārt vēl pēc dažām dienām divi citi jaunieši, uzrādot ļoti līdzīgas kontu izdrukas, pieprasījuši kredītus attiecīgi 3000 un 4000 eiro apmērā.

Bankas darbinieki, pamanot acīmredzamas, aizdomīgas līdzības iesniegtajās kontu izdrukās, konstatēja, ka tās, iespējams, ir viltotas. Par notikušo nekavējoties tika informēta policija.

Veicot izmeklēšanu un sankcionētu kratīšanu, Rīgas reģiona Kriminālpolicija pie viena no jauniešiem izņēma datoru, kurā konstatēja failus ar tiem pašiem dokumentiem, kas visos trīs gadījumos tika iesniegti bankai.

Pārbaudot dokumentos norādīto informāciju, policija konstatēja, ka tā neatbilst patiesībai un izdrukas ir viltojumi.

Saistībā ar notikušo ir aizturēti divi 1995. gadā dzimuši un viens 1996. gadā dzimis jaunietis. Policijā uzsākts kriminālprocess par krāpnieciskām darbībām personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās.

Jaunieši iepriekš nav tiesāti. Pašlaik savu vainu izdarītajā noziegumā viņi atzīst. Kriminālprocesā turpinās izmeklēšana.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl