1 komentārs
Aiztur dzērājšoferi, kurš trīs promiļu reibumā vizina bērnus; vienu no tiem sev klēpī
FOTO: LETA

Svētdien, 31. maijā, ap 22:00 Salacgrīvā, Vidzemes ielā, policijas uzmanību piesaistīja automašīna Chrysler Voyager, kur pie stūres šoferim klēpī sēdēja bērns. Apturot automašīnu atklājās, ka 1970. gadā dzimušais vīrietis ir gandrīz 3 promiļu reibumā – izelpā tika konstatētas 2,94 promiles alkohola!

Kopā ar stipri iereibušo mašīnā atradās arī divi mazi bērni, no kuriem vecākais (5 gadus vecs) atradās vadītājam klēpī, savukārt otrs gulēja automašīnas aizmugures sēdeklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par laimi šim gadījumam ir laimīgas beigas, turklāt šim autovadītājam būs diezgan ilgu laiku jāpavada kā kājāmgājējam.

Atkārtoti atgādinām – nav situāciju, kad drīkst pie stūres sēsties alkohola reibumā! To darīt nedrīkst un nevis tādēļ, ka ir izdomāts tāds likums un jābaidās no policijas, bet gan tādēļ, ka ikdienas prakse liecina – alkohola lietošana un pēc tam transportlīdzekļa vadīšana (arī velosipēda, motorolera vai motocikla) var būt īsākais ceļš uz letālu iznākumu. Turklāt ne vienmēr uz šī ceļa nokļūst pats dzērājšoferis. Šajā gadījumā tika apdraudēti divi mazi bērni, turklāt dubultā bērns, kurš atradās šoferim klēpī.

Aicinam ikvienu ievērot šo tik ļoti būtisko drošības normu un ar cieņu izturēties pret ikviena ceļu satiksmes dalībnieka veselību un dzīvību.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl