Komentāri

Par dārgu automašīnu zādzībām un to detaļu tirdzniecību policija aizturējusi organizētu noziedznieku grupējumu. Noziedznieki bija specializējušies BMW un Toyota spēkratu aizdzīšanā.

Tikmēr apdrošinātāji akcentē, ka policijai auto zādzību atklāšanā vēl ir daudz darāmā. Šogad, salīdzinot ar pagājušo gadu, pat par 70 procentiem pieaudzis auto zādzību skaits. Apdrošinātāji uzskata, ka Latvijā uzdarbojas lietuviešu bandas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas notvertie auto zagļi uzdarbojās Rīgā un tās apkārtnē. No pagājušā gada decembra līdz martam viņiem izdevies aizdzīt septiņas automašīnas – piecas Toyota un divas BMW. Autoīpašniekiem kopējais nodarīto zaudējumu apmērs pārsniedz 90 tūkstošus eiro.

Jelgavā kādā autoservisā noziedznieki zagtos auto izjauca un pārdeva to detaļas. Par zādzību lielā apmērā policija ir uzsākusi kriminālprocesu. Trīs no organizētās grupas dalībniekiem policistiem ir izdevies aizturēt. Izmeklēšana vēl turpinās, un likumsargi neizslēdz, ka vēl būs aizturēšanas.

Tikmēr apdrošinātāji aprēķinājuši, ka šā gada pirmajos četros mēnešos, salīdzinot ar šo laika periodu pērn, kopējais auto zādzību apjoms ir pieaudzis par 70 procentiem. Tendence liecina, ka zog dažādu marku automašīnas, gan tradicionāli populāros BMW X5 un Toyota Land Cruiser modeļus, gan arī Volkswagen un Honda. Salīdzinoši biežāk zog ar Keyless Go sistēmu aprīkotus jaunākās paaudzes auto. Šī sistēma ļauj autovadītājam bez atslēgas, nospiežot pogu, iedarbināt motoru. Taču zagļi iemanījušies šo sistēmu uzlauzt.

Apdrošinātājiem ir aizdomas, ka visbiežāk noziedznieki ar zagto auto aizbrauc uz Lietuvu.

Arī policijas rīcībā ir informācija, ka Latvijā uzdarbojas starptautiski auto zagļu grupējumi un ne tikai lietuvieši. Sīkāku informāciju likumsargi nesniedz, piebilstot, ka notiek izmeklēšana.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl