Aiztur cigarešu un narkotiku pārvadātājus

Komentāri

Maldīgi domāt, ka Latvijai ir grūtības tieši ar Austrumu robežas nosargāšanu. Piemēram, kontrabandistus robežsargi notver visā valstī teju katru dienu, turklāt pat tādās vietās, kur mežs jau pārvēršas īstos džungļos.

Īsti narkokurjeri jau sen zina, ka apreibinošu vielu iepakošana prezervatīvos un termosos ir tikai sevis mānīšana, ka vestā prece ir drošībā un robežsardzes suns to nesaodīs. Faktiski, ja narkotikas netiek norītas, citāda to transportēšana pāri robežai ir laimes spēle, kura bieži vien beidzas ar aizturēšanu un cietumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ludzas novada, Briģu pagastā meža biezoknī robežsardzes specvienība notvēra kādu lietuvieti, kurš no mežā izveidota slēpņa uz mašīnu stiepa kastes ar cigaretēm.

Aizturēšanas vietā konfiscēti 300 000 cigarešu ”Premjer” ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām. Aizdomās turamais 51 gadu vecais vīrietis nodots policistu rokās.

Vairāk skatieties LNT raidījuma ”Degpunktā” sižetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl