Komentāri
Aiztur četrus vīriešus par marihuānas realizāciju, tostarp 17 gadus vecu jaunieti
Foto: Chuck Grimmett/Flickr

Jelgavā aizturēti četri vīrieši, pie kuriem atrasti vairāki grami sasmalcinātas marihuānas. Divi no viņiem vēl nav sasnieguši pat 20 gadu vecumu, informē likumsargi.

13 . aprīlī Jelgavā tika aizturēti 1978.un 1992. gadā dzimuši vīrieši par marihuānas realizēšanu. Aizturēšanas laikā likumsargi izņēma trīs gramus izžāvētas un sasmalcinātas augu valsts izcelsmes vielas – marihuānas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kriminālprocesa ietvaros abi vīrieši tika aizturēti un ievietoti īslaicīgā aizturēšanas vietā.

Nākamajā dienā tika aizturētas vēl trīs personas par marihuānas realizāciju. Šīs aizturēšanas laikā policisti konfiscēja divus iepakojumus ar 3 gramiem marihuānas. Aizturētie ir divi jaunieši – viens dzimis 1998. gadā, bet otrs – 1997. gadā.

Iespējamais sods ir brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl