Aizstāvot mammu, jaunietis nogalina patēvu

0 Komentāru
Aizstāvot mammu, jaunietis nogalina patēvu
FOTO: Flickr

Aizstāvēt savus vecākus, tas ir tikai loģiski, taču pavisam cita lieta, ja aizstāvēšanās laikā rokās tiek ņemts nazis. Kādas sievietes dēls nonācis cietumā, jo centies savu mammu pasargāt no viņas agresīvā kavaliera.

Svētdienas vakarā kādā dzīvoklī Maskavas priekšpilsētā, kāda sieviete uzņēma ciemiņus – pie viņas ieradās 25 gadus vecais dēls, kurš kādu laiku ar mammu vairs nedzīvo.

Nelielajā dzīvoklī viņi bija trijatā – sieviete, viņas 50 gadus vecais dzīvesbiedrs un  dēls. Pēc kāda laika dēls dzīvokli steigšus pameta, savukārt uz to brauca ātrā palīdzība un policisti. Vīrietis ar virtuves nazi bija uzbrucis savam patēvam un sadūris viņu kājā. Tam par iemeslu, visticamāk, bijis patēva ieradums sist viņa mammu.

Izrēķināšanās ar mammas kavalieri jaunietim beigusies ļoti bēdīgi – četri naža dūrieni kājā izrādījās nāvējoši. Sieviete vienā mirklī pazaudēja agresīvo dzīvesdraugu, savukārt viņas dēls nonāca aiz restēm.

Šis ir kārtējais piemērs tam, cik bēdīgas sekas ir vardarbībai ģimenē, kas tiek ilgstoši noklusētā. Bojāgājušais, kā var noprast, bijis tālbraucējs, reti bijis mājās, taču kad bijis – palaidis rokas.

Sieviete to pacietusi aptuveni gadu. Viņas dēlam, kā ziņo policisti, iespējams, bijušas problēmas ar narkotikām.

0 Komentāru