Aizstāvot mammu, jaunietis nogalina patēvu

Komentāri
Aizstāvot mammu, jaunietis nogalina patēvu
FOTO: Flickr

Aizstāvēt savus vecākus, tas ir tikai loģiski, taču pavisam cita lieta, ja aizstāvēšanās laikā rokās tiek ņemts nazis. Kādas sievietes dēls nonācis cietumā, jo centies savu mammu pasargāt no viņas agresīvā kavaliera.

Svētdienas vakarā kādā dzīvoklī Maskavas priekšpilsētā, kāda sieviete uzņēma ciemiņus – pie viņas ieradās 25 gadus vecais dēls, kurš kādu laiku ar mammu vairs nedzīvo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nelielajā dzīvoklī viņi bija trijatā – sieviete, viņas 50 gadus vecais dzīvesbiedrs un  dēls. Pēc kāda laika dēls dzīvokli steigšus pameta, savukārt uz to brauca ātrā palīdzība un policisti. Vīrietis ar virtuves nazi bija uzbrucis savam patēvam un sadūris viņu kājā. Tam par iemeslu, visticamāk, bijis patēva ieradums sist viņa mammu.

Izrēķināšanās ar mammas kavalieri jaunietim beigusies ļoti bēdīgi – četri naža dūrieni kājā izrādījās nāvējoši. Sieviete vienā mirklī pazaudēja agresīvo dzīvesdraugu, savukārt viņas dēls nonāca aiz restēm.

Šis ir kārtējais piemērs tam, cik bēdīgas sekas ir vardarbībai ģimenē, kas tiek ilgstoši noklusētā. Bojāgājušais, kā var noprast, bijis tālbraucējs, reti bijis mājās, taču kad bijis – palaidis rokas.

Sieviete to pacietusi aptuveni gadu. Viņas dēlam, kā ziņo policisti, iespējams, bijušas problēmas ar narkotikām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl