Aizputes pusē vakar noticis sprādziens; noskaidroti tā iemesli!

Komentāri
Aizputes pusē vakar noticis sprādziens; noskaidroti tā iemesli!
LETA

Otrdien, 29. martā, ap plkst. 18.55 Valsts policija saņēma telefonisku informāciju, ka Aizputes novada Kalvenes pagastā mežā, iespējams, noticis sprādziens, portālu Skaties.lv informē likumsargu pārstāvji.

Policija ziņo, – apsekojot norādīto teritoriju, tika atrasta četrus metrus dziļa un aptuveni desmit metrus plata bedre, kas varētu būt radusies sprādziena rezultātā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policija ir noskaidrojusi minētā sprādziena iemeslu. To radījuši nesprāgušās munīcijas neitralizētāji no Saldus Zemessardzes vienības, kuri mežā Kalvenes pagastā neitralizēja vairākus atrastus kara laika lādiņus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl