Aizputes novadā avārijā gājis bojā jauns BMW vadītājs

3 komentāri
Aizputes novadā avārijā gājis bojā jauns BMW vadītājs

Vakar Aizputes novada Lažas pagastā autoavārijā gājis bojā jauns BMW vadītājs.

Ap plkst.14 1996.gadā dzimis jaunietis netika galā ar automašīnas “BMW 320” vadību, nobrauca no ceļa un uzbrauca kokam, kā rezultātā auto sāka kūleņot. Transportlīdzekļa vadītājs no negadījumā gūtajām traumām mira notikuma vietā.

Limbažos iereibis BMW vadītājs izraisa avāriju ar četriem cietušajiem

Vakar Limbažos kāds jauns vīrietis, alkohola reibumā vadot automašīnu BMW ar trīs pasažieriem tajā, izraisīja avāriju. Visi pasažieri guva dažādas traumas un tika nogādāti slimnīcā, bet pats autovadītājs nonāca reanimācijas nodaļā.
Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis, ap plkst.14.30 Limbažos, Meža ielā, 1989.gadā dzimis jaunietis, netiekot galā ar automašīnas BMW 330 vadību, nobrauca no ceļa.

Negadījumā galvas un muguras sasitumus, lūzumus, kā arī smadzeņu satricinājumu guva trīs automašīnas pasažieri – divas 1996.gadā dzimušas meitenes un viens 1992.gadā dzimis jaunietis. Visi trīs tika hospitalizēti.

Savukārt pats vadītājs, kurš bija alkohola reibumā, ar politraumu tika nogādāts slimnīcas reanimācijas nodaļā. Viņa organismā tika konstatētas 1,36 promiles alkohola.

Vakar Rīgā notikuši vairāki negadījumi, kuros iesaistīti velosipēdisti

Vakar Rīgā reģistrēti vairāki ceļu satiksmes negadījumi, kuros iesaistīti velosipēdisti.Ap plkst.14 pie Latvijas Universitātes Botāniskā dārza, Vīlipa un Elvīras ielas krustojumā, 1990.gadā dzimis velosipēdists uz gājēju pārejas uzbrauca 2002.gadā dzimušai meitenei, kura pēc negadījuma tika nogādāta slimnīcā.

Nepilnu stundu vēlāk Daugavgrīvas ielā, pie Krēslas ielas, nenoskaidrots velosipēdists uzbrauca 1994.gadā dzimušai riteņbraucējai un no notikuma vietas aizminās. Cietusī pēc negadījuma tika hospitalizēta.

Savukārt ap plkst.15.20 uz Vanšu tilta nenoskaidrotos apstākļos no velosipēda nokrita sieviete, kura guva dažādus sasitumus un nobrāzumus

Rīgā autobusa un vieglās automašīnas sadursmē cietuši divi cilvēki

Šorīt Rīgā, netālu no tirdzniecības centra Spice, pasažieru autobusa un vieglās automašīnas sadursmē cietuši divi cilvēki. Ap.7 autobuss Neoplan sadūrās ar automašīnu Ford. Avārijā cieta vieglās automašīnas vadītājs un kāds bērns – autobusa pasažieris. Abi no hospitalizācijas atteicās. Kā liecina aculiecinieka ievietota fotogrāfija internetā, autobusam pēc sadursmes izsists priekšējais vējstikls.
3 komentāri