Komentāri

Aizputē uguns izpostījusi kādas pavecākas kundzes māju, atstājot atmiņām vien fotogrāfijas. Lai arī sākumā kaimiņi ziņoja, ka nodedzis tikai jumts, faktiski palikušas vien četras plikas sienas.

Pirmdienu dēls Edmunds pavada pie mammas mājas jeb, pareizāk sakot, pie apsvilušas dēļu kaudzes, kas no tās palikusi pāri. Jānovāc viss liekais, kas varētu apdraudēt ziņkārīgos un jāaiznaglo logi. 1920. gadā celtā koka dzīvojamā māja svētdien nodega vienā acumirklī. Ja vien būtu dedzis tikai jumts, kā teica kaimiņi, svētdienas rītā satraukti zvanot un paziņojot par uguns nelaimi…, tomēr situācija ir daudz bēdīgāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī cik bēdīgā stāvoklī šobrīd nebūtu māja, Edgars saka paldies kaimiņiem, kas no sadūmotajām telpām palīdzēja izkļūt viņa 77 gadus vecajai mātei. Viņa šajā namā dzīvojusi jau vairāk nekā 30 gadus, bet nu pāri palikuši vien fotoalbumi atmiņām.

Iespējams, par uguns cēloni bijusi krāsns, bet Edmunds uzskata, ka par to vairs nav jēgas lauzīt galvu. Mammu uz nopostīto māju nevedīs, lai nav lieku pārdzīvojumu. Nu kundze dzīvos veco ļaužu pansionātā, kur agrāk pati strādājusi.

Foto

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl