Komentāri

Aizputē uguns izpostījusi kādas pavecākas kundzes māju, atstājot atmiņām vien fotogrāfijas. Lai arī sākumā kaimiņi ziņoja, ka nodedzis tikai jumts, faktiski palikušas vien četras plikas sienas.

Pirmdienu dēls Edmunds pavada pie mammas mājas jeb, pareizāk sakot, pie apsvilušas dēļu kaudzes, kas no tās palikusi pāri. Jānovāc viss liekais, kas varētu apdraudēt ziņkārīgos un jāaiznaglo logi. 1920. gadā celtā koka dzīvojamā māja svētdien nodega vienā acumirklī. Ja vien būtu dedzis tikai jumts, kā teica kaimiņi, svētdienas rītā satraukti zvanot un paziņojot par uguns nelaimi…, tomēr situācija ir daudz bēdīgāka.

Lai arī cik bēdīgā stāvoklī šobrīd nebūtu māja, Edgars saka paldies kaimiņiem, kas no sadūmotajām telpām palīdzēja izkļūt viņa 77 gadus vecajai mātei. Viņa šajā namā dzīvojusi jau vairāk nekā 30 gadus, bet nu pāri palikuši vien fotoalbumi atmiņām.

Iespējams, par uguns cēloni bijusi krāsns, bet Edmunds uzskata, ka par to vairs nav jēgas lauzīt galvu. Mammu uz nopostīto māju nevedīs, lai nav lieku pārdzīvojumu. Nu kundze dzīvos veco ļaužu pansionātā, kur agrāk pati strādājusi.

Foto

 

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl