Aizkustinoši! Suns pēc saimnieka nāves uzticīgi gaida viņu Daugavas krastā

Komentāri

Suņi ir tās dzīvās radības, kas, neskatoties ne uz ko, spēj mīlēt un nenodot savus tuvos ne vien dzīves laikā, bet arī pēc cilvēka nāves. Šis būs stāsts par kādu Daugavas malā atrastu suni, kurš acīmredzot izmisīgi gaidīja krastā atgriežamies saimnieku…

Iespējams, kāda noslīkuša makšķernieka mīlulis tagad nonācis Mežavairogu patversmē. Dzīvnieks atrasts Daugavas krastā pie Rīgas HES bezspēkā gaudojam ūdens virzienā, kas ir skaidra norāde, ka noticis kas slikts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja jums attēlos redzamais sunītis šķiet pazīstams, dodiet ziņu Mežavairogu patversmei! Varbūt šo četrkājaino draugu kāds tuvinieks izmisīgi meklē. Mežavairogu patversmi jūs varat sazvanīt pa tālruni: 29256261.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl