4 komentāri
Aizkraukles mežā mirusi atrasta 19 gadus veca jauniete, kurai ir dažus mēnešus vecs bērns
Sebastian Dröge/Flickr

Skumja ziņa saņemta no pazudušu cilvēku meklēšanas organizācijas Bezvests.lv – Aizkrauklē mežā mirusi atrasta 19 gadus veca jauniete Samanta Monta Dreimane, kura bezvēsts pazuda pagājušā gada 2. decembrī Aizkrauklē.

Jaunietes ķermeni pavisam nejauši šodien, 2. martā, atrada privātā meža saimnieks, apsekojot savus īpašumus. Vīrietis par šo atradumu tūdaļ informēja policiju. Aizkraukles policijas iecirkņa dežurējošā ekipāža nekavējoties ieradās norādītājā vietā un veica visas likumā noteiktās izmeklēšanas darbības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tuvinieki – mamma un draudzene – Samantu Montu atpazina. Tā patiešām bija viņa. Un patiesi bija ģērbusies tajā pašā spilgti zilajā virsjakā,” informē Bezvests.lv.

Vardarbīgas nāves pazīmes vai cīņas pēdas policijas darbinieki nekonstatēja. Precīzs nāves laiks tiks noteikts pēc daudz rūpīgākas ekspertīzes. Pagaidām nav pamata kriminālprocesa uzsākšanai.

Atgādināsim, ka Bezvests.lv brīvprātīgie pazudušās meitenes meklēšanas pasākumus veica janvārī – mēnesi pēc viņas pazušanas. Tika pārmeklēti daudzi ceļmalu un meža iecirkņu kilometri, Daugavas piekraste veikala ”Metālists” rajonā, kā arī autoceļa Rīga–Daugavpils (A6) apkārtne, kur jaunieti viņas paziņas bija redzējuši pēdējo reizi. Diemžēl toreiz, neraugoties uz visiem pūliņiem, meklēšana nedeva nekādu rezultātu.

Pat ja brīvprātīgie paceltos gaisā ar paraplānu, kā skaidro Aizkraukles policijas inspektors Viktors, mežs tajā vietā, kur tika atrasta Samanta Monta, ir tik biezs un nepārskatāmas, ka ieraudzīt viņu no gaisa neizdotos.

Jauniete biezoknī bija devusies labprātīgi, krietnu gabalu no tās vietas, kur viņa pēdējo reizi redzēta – aptuveni piecus kilometrus no galvenā autoceļa, turklāt pavisam citā kvadrātā, ne tur, kur viņu meklēja.

Portāls Skaties.lv pievienojas Bezvests.lv pārstāvjiem, izsakot visdziļāko līdzjūtību Samantas Montas Dreimanes tuviniekiem un draugiem, kā arī visiem, kam nebija vienaldzīgs jaunās sievietes liktenis.

Foto: pazudušās jaunietes meklēšana

TOP komentāri

 • erka
  +2 +2 0

  erka

  Ak dievs ko jūs tos glàbējus ķengājat,cilvēks labpràtīgi aizgāja no dzīves,tur bija ģimenei jāredz kas viņas galvā notiek nevis glābējiem
 • Smaidiņš
  +2 +2 0

  Smaidiņš

  Tie glābēji atvainojiet par izteicienu - ir totāli āpšveidīgie. Es pats biju vienā no meklēšanas operācijām kā brīvprātīgais(Ragaciemā sīko meklējām).... Neatrod jo tur valda haoss un meklē na haļavu! Atbildīgs par meklēšanu nav neviens. Meklēšanas vadītājs ir tam kam skaļāka balss vai arī zemessargs kas tupa vadās pēc čuja. Kamēr būs tāda čerņa meklēšanā, tikmēr cilvēkus atradis pec mēnešiem un mirusus. Kāpēc jau decembri nenoorganizeja meklēšanu? Jo svētki - jāsvin bezvēsts.lv nevis jāmudina tauta atvest meiteni svētkos mājas. Popūlisti un nekas vairāk.
 • dzintra

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl