Aizdomīgs vīrietis onanē autostāvvietā un šokē māmiņu ar bērnu!

1 komentārs

Pirms pāris dienām kādai sievietei ar bērnu visnotaļ nepatīkami beidzies lielveikala apmeklējums. Proti, nepatīkams tas izvērties jau autostāvvietā, jo sieviete sastapusies ar vīrieti, kurš pavisam noteikti nebija braucis pēc produktiem vakariņām.

Rīta pusē, iznākot no lielveikala Maxima Deglava ielā, kāda sieviete ievērojusi satraucošu ainu, kuru nācies slēpt no mazgadīgā bērna acīm. Turpat, netālu no lielveikala durvīm “noparkotā” auto, sēdējis vīrietis, kurš, neviena netraucēts, iestūmis roku biksēs pašapmierinājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šokētā sieviete devusies pie veikala apsargiem pēc palīdzības, bet pēc mirkļa notikuma vietā ieradušies arī policisti, kuri pieņēmuši iesaistīto liecības, bet aizturēto vīrieti nogādājuši iecirknī.

Tur, pārbaudot pārkāpēja kriminālo pagātni, atklājies, ka viņš, iepriekš policijas redzeslokā nonācis, vien saistībā ar pārkāpumiem ceļu satiksmē.

Šortos ģērbtais vīrs likumsargiem apgalvojis, ka apkārtējie viņu pārpratuši – viņš esot vienkāršs celtnieks un notikušais ir nelāga apstākļu sakritība.

Lai arī aizturētā versija ir piefiksēta, apkārtējo liecības to ar uzviju atspēko. Visticamāk, vīrietim tomēr neizdosies izsprukt sveikā.

Tāpat kārtības sargi sola pārbaudīt vīrieša saistību ar cietiem līdzīga rakstura noziegumiem un pārkāpumiem.

Ja arī jūs tuvējā apkārtnē esat pamanījis šāda nekauņas uzdarbošanos, vai jums ir aizdomas, ka iepriekš esat sastapies ar tieši šajā notikumā iesaistīto vīrieti, taču par to neesat ziņojis likumsargiem, izmeklētāji jūs gaida Valsts policijas Rīgas Teikas iecirknī!

Video

TOP komentāri

  • Seniors
    +3 +3 0

    Seniors

    Ka vina zina , kad vins nodarbojas , ar onanesanu ? Varbut , kera blusinu ? Laikam jau , pasai bija interese ? Nav jalur , ko citi dara ! Mans auto , daru , ko gribu ! Baiga , zinkariba ! Bet , pieradi , stavi klat , lidz beidz , so darbibu , tad varesi 100% pateikt !

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl