Komentāri
Aizdomās par transportlīdzekļa apzagšanu Iļģuciemā aizturēts policijas uzraudzībā esošs vīrietis
FOTO: LETA

Sestdien, 29.oktobra naktī, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Kurzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot Iļģuciemā, pamanīja kādu vīrieti, kurš centās pievērst policistu uzmanību, informē RPP.

Policija atklāj, ka kārtības sargi piebraukuši pie vīrieša, kurš pastāstījis, ka izdzirdējis aizdomīgu troksni no netālu esošā mikroautobusa Renault.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc saņemtās informācijas. policisti devušies pārbaudīt norādīto transportlīdzekli. Mikroautobusa durvis bija daļēji atvērtas, policisti tās atvēra pilnībā un pamanīja vīrieti, kurš iepirkuma maisiņā lika elektroinstrumentus.

Pārrunu laikā vīrietis apgalvoja, ka, iznākot no cietuma, nav varējis atrast darbu, tāpēc nolēmis veikt zādzību, lai nodrošinātu sev iztiku. Pārbaudot vīrieša datus, noskaidrots, ka viņš no oktobra sākuma atrodas Valsts policijas uzraudzībā.

19 gadus vecais vīrietis aizturēts un ievietots operatīvā transportlīdzekļa pagaidu aizturēšanas nodalījumā. Tieši tobrīd no netālu esošās ēkas iznāca kāds vīrietis, kurš pastāstīja, ka ir transportlīdzekļa īpašnieks. Vīrietis pārbaudīja mikroautobusu un konstatēja, ka pazudušas divas kastes ar Bosch skrūvgriežiem.

 

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl