Komentāri
Aizdomās par transportlīdzekļa apzagšanu Iļģuciemā aizturēts policijas uzraudzībā esošs vīrietis
FOTO: LETA

Sestdien, 29.oktobra naktī, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Kurzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot Iļģuciemā, pamanīja kādu vīrieti, kurš centās pievērst policistu uzmanību, informē RPP.

Policija atklāj, ka kārtības sargi piebraukuši pie vīrieša, kurš pastāstījis, ka izdzirdējis aizdomīgu troksni no netālu esošā mikroautobusa Renault.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc saņemtās informācijas. policisti devušies pārbaudīt norādīto transportlīdzekli. Mikroautobusa durvis bija daļēji atvērtas, policisti tās atvēra pilnībā un pamanīja vīrieti, kurš iepirkuma maisiņā lika elektroinstrumentus.

Pārrunu laikā vīrietis apgalvoja, ka, iznākot no cietuma, nav varējis atrast darbu, tāpēc nolēmis veikt zādzību, lai nodrošinātu sev iztiku. Pārbaudot vīrieša datus, noskaidrots, ka viņš no oktobra sākuma atrodas Valsts policijas uzraudzībā.

19 gadus vecais vīrietis aizturēts un ievietots operatīvā transportlīdzekļa pagaidu aizturēšanas nodalījumā. Tieši tobrīd no netālu esošās ēkas iznāca kāds vīrietis, kurš pastāstīja, ka ir transportlīdzekļa īpašnieks. Vīrietis pārbaudīja mikroautobusu un konstatēja, ka pazudušas divas kastes ar Bosch skrūvgriežiem.

 

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl