Komentāri

Šodien ar Degpunktā komandu sazinājās kāds vīrietis, kuru vakarnakt policisti pārtvēruši lidostā Rīga. Vadājuši saslēgtu rokudzelžos pa visu galvaspilsētu – uz vairākām slimnīcām un pa vairākiem iecirkņiem, meklējot un skaidrojot vai aizturētais gadījumā nav tā sauktais narkotiku konteiners – cilvēks, kurš vēderā transportē narkotikas no vienas valsts uz otru.

Deniss (vārds mainīts), vakar vakarā, pulksten vienpadsmitos ar reisu no Parīzes ielidojis lidostā Rīga. Tur, jau pie pašas izejas 24 gadus veco puisi aizturējuši policisti un saslēguši roku dzelžos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā nu sācies Denisa ilgais ceļojums vairāku stundu garumā cauri visai Rīgai. Sākumā uz Tvaika ielu, pēc Tvaika ielas braukuši tālāk uz Rīgas Ziemeļu policijas iecirkni, pēc tam uz Centra iecirkni. Tur vēlreiz pārmeklētas mantas.

Tagad Deniss ir gatavs tiesāties ar policiju par pretlikumīgu aizturēšanu. Policisti gan apvainojumus noraida, sakot, ka viņiem bijušas aizdomas, ka puiša vēderā plīsusi narkotiku kapsula un viņš var aiziet bojā.

Denisa sūdzība, ka viņam neesot sniegta iespēja tikties ar juristu, policistiem nešķiet pamatota, taču tas tik un tā tikšot pārbaudīts.

Šobrīd likumsargi gaida analīzes no ekspertiem, lai tiktu ar šo lietu skaidrībā. Juris Nicišs piebilst, ka aizturētais vīrietis arī iepriekš nonācis policijas redzes lokā par narkotiku lietošanu.

Lasi vēl