Aizdegoties veļas mašīnai, ugunsgrēkā cieš sieviete

Komentāri
Aizdegoties veļas mašīnai, ugunsgrēkā cieš sieviete
Foto: Flickr.com / Tim Gillin

Pagājušajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēmis vairākus izsaukumus, no kuriem vairāki izcēlušies dzīvojamajās ēkās.

Trešdien plkst. 10.58 VUGD saņēma izsaukumu uz Ozolciema ielu, Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies kādas dzīvojamās mājas dzīvoklī. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deviņstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī dega veļas mašīna 1 m² platībā. Ugunsgrēkā cieta 54 gadus veca sieviete, kura saindējās ar degšanas produktiem un tika nodota neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 11.35, un kā tā iespējamais izcelšanās iemesls tiek minēts īssavienojums elektroierīcē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Naktī plkst. 1.20 tika saņemts izsaukums uz Ķekavas novada Ķekavas pagastu, kur iedzīvotāji informēja, ka ir redzama uguns. Ierodoties notikuma vietā, ar atklātu liesmu dega divstāvu māja 125 m² platībā. Plkst. 4.06 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 3.05 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Rīgas ielu, Bauskā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā un pa pirmā stāva logu bija redzama uguns. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu mūra ēkā dega pirmā stāva dzīvoklis 30 m² platībā un otrā stāva dzīvoklis 30 m² platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas saviem spēkiem izgājusi 70 gadus veca sieviete, kuru Valsts policijas darbinieki nogādāja slimnīcā. Ugunsgrēka dzēšanas darbu laikā cieta ugunsdzēsējs glābējs, kurš sagriez roku. Plkst. 6.36 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, koki, kūdra, koka krusts, trīs vieglās automašīnas, celtniecības vagoniņš un četros gadījumos arī bez uzraudzības atstāts ēdiens. Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās uz vairākiem izsaukumiem saistībā ar palīdzības sniegšanu dzīvniekiem – no kāda Rīgas bērnudārza uz mežmalu aizvesti trīs kaijas mazuļi, Apes novadā atbrīvota starp siena ruļļiem iesprūdusi govs, Rīgā atbrīvota un nogādāta veterinārajā klīnikā sētā iestrēgusi kaija, savukārt Babītes novadā no dūmvada izvilkts un palaists brīvībā putns.

Kopumā VUGD saņēmis 47 izsaukumus, no kuriem 24 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 20 uz glābšanas darbu veikšanu, savukārt divi no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkos cieta trīs cilvēki.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl