Komentāri

Svētku sajūtu mājās var uzturēt arī bez aizdedzinātām svecītēm. Tomēr, ja tās iedegtas un vēl saliktas egļu zaros, sēdiet tām klāt līdz izdeg, vai dodoties uz citu telpu nopūtiet, citādi sekas var būt ļoti smagas, kā tas notika vakar vakarā Mārupē.

Mārupē, Ziedleju ielā vakar vakarā izcēlās postošs ugunsgrēks. Divstāvu mājas pirmajā stāvā uzliesmoja bez pieskatīšanas atstāta izkaltusi eglīte, kuras zaros pirms brīža iedegtas sveces. Mājas saimnieki – 40 gadus vecs vīrietis, 45 gadus veca sieviete un viņu 7 gadus vecā atvase sajutuši dūmus, tikai tad, kad caur pirmo stāvu izkļūt no telpam vairs nebija iespējams. Viņi lekuši pa logu un skrējuši pie kaimiņiem, lai tie izsauc ugunsdzēsējus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzēšanas darbus glābēji pabeiguši tikai piecos no rīta. Tikmēr mājas saimnieki jau nogādāti slimnīcā un pēc visām pārbaudēm atklājies, ka viņi cietuši visai smagi – diagnosticēti roku un kāju lūzumi.

Glābēji aicina pēc svētkiem izkaltušajās eglītēs vairs neaizdegt svecītes, jo izžuvušais koks var uzliesmot dažās sekundēs, turklāt eglē sakārtās sintētiskās mantiņas var radīt indīgu sadūmojumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl