Aizbrauca uz slimnīcu un pazuda… Kaimiņi meklē Bauskas pusē pazudušo Māri

3 komentāri

Bauskas pusē Bērstelē kaimiņš pieskata kaimiņu. Kāda vietējā ciemata kundzes satraukušās par savu kaimiņu Māri, kurš ceturtdien nogādāts Jelgavas ārstniecības iestādē Ģintermuiža, bet līdz šodienai mājās nav manīts.

Māris jau ilgāku laiku sūdzējies par bezmiegu, tādēļ, labu gribēdama, kaimiņiene Lidija padalījusies ar savām miega zālēm. Pēcāk kungam sākuši rādīties rāpuļi, tādēļ izsaukta “ātrā palīdzība”.

Ģintermuižas slimnīcas vadība apstiprina, ka kungs ceturtdien pie viņiem nogādāts, tomēr kategoriski atteicies ārstēties un medicīnas iestādi pametis sakot, ka brauks mājās uz Bausku, iespējams, vispirms iegriezīšoties Rīgā. Ap plkst. 17.00 vakarā, izejot no slimnīcas, sazvanījies ar kaimiņieni Ļenu.

Ar vīrieti ir mēģināts sazināties, taču viņš uz zvaniem neatbild. Pazudušais Māris Simsons ir aptuveni 60 gadus vecs kungs ar īsiem, rudiem matiem un brillēm. Tajā dienā, kad Māri aizveda uz slimnīcu, viņam mugurā bija gaiša virsjaka, kājās kurpes ar aukliņām.

Vīrietim ir slikta redze, kā arī solis nav no raitākajiem, esot grūtības paiet. Regulāri piekopj spirtoto dzērienu lietošanu. Ja kāds Jelgavas vai Bauskas apkārtnē manījis Māri, lūgums sazināties ar Valsts policijas darbiniekiem.

Foto

TOP komentāri

 • Es
  +2 +2 0

  Es

  Ka vispar var pakaist no slimnicas prom cilveku vienu pasu kam radas rapuli,un vel pie tam svesa pilseta.
 • liene
  +1 +1 0

  liene

  Alkohols vispar ir liels posts gan jauniešu vidū,gan vecāka gajuma cilvēkiem.Bet tas nedod tiesibas uzreiz spriest par cilveku.Slimnicas ir vispar loti bezatbildigas,tapat ka nakts vidu maminu ar zidaini izraksta ara,sveša pilseta bez naudas un transporta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl