Agri no rīta ugunsgrēkā Daugavpilī izglābts 48 gadus vecs vīrietis

0 Komentāru
Agri no rīta ugunsgrēkā Daugavpilī izglābts 48 gadus vecs vīrietis
Foto: F64

Pagājušajā diennaktī ugunsnelaimēs Daugavpilī evakuēti 12 cilvēki, bet viens vīrietis izglābts no degošas ēkas, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Trešdien plkst. 15.56 tika saņemts izsaukums uz Daugavpili, Šauro ielu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka piecstāvu patversmes ēkas ēdamistabā deg dīvāns un sadzīves mantas 7 m² platībā. Lielā piedūmojuma dēļ no ēkas tika evakuēti 12 cilvēki. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 16.42.

Ceturtdienas rītā plkst. 5.02 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Bišu ielu Daugavpilī, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg vienstāvu ķieģeļu dzīvojamās mājas jumts un bēniņi 70 m² platībā. No ugunsgrēka tika izglābts 48 gadus vecs vīrietis. Plkst. 6.18 ugunsgrēks tika lokalizēts, bet no rīta tā likvidācijas darbi vēl turpinājās.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji ierobežoja Liepājas Tirdzniecības kanālā noplūdušo naftas produktu plankumu. Ugunsdzēsēji glābēji izmantoja 100 metrus absorbējošās bonas un 20 metrus norobežojošās bonas, lai novērstu 240 m² lielā piesārņojuma tālāku izplatību. Ap plkst. 15.00 ugunsdzēsēji glābēji darbu notikuma vietā beidza.

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, griestu lampa, meža zemsedze, žāvēšanas kamera, krāsns, vieglā automašīna, sodrēji ēkas dūmvadā, ēkas siena un jumts un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Kopumā pagājušajā diennaktī VUGD saņēma 34 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu un 11 uz glābšanas darbiem, savukārt septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

0 Komentāru