1 komentārs
Agresīvs vīrietis spēļu zālē piekauj vairākus cilvēkus; tiesa atsaka viņa apcietinājumu

Likumsargi aizturējuši agresīvu huligānu, kurš Siguldas klubos piekāvis vairākas personas, tomēr tiesa atsacījusi šīs personas apcietinājumu, informē Valsts policija.

Šā gada 16.oktobra naktī kādā Siguldas spēļu zālē agresīvs vīrietis bez iemesla uzbrucis un piekāvis četrus bāra apmeklētājus. Par šo gadījumu policijā iesniegums no cietušajiem netika saņemts, tomēr likumsargi, informēti par starpgadījumu, nākamajā dienā uzsāka notikušā apstākļu skaidrošanu. Policistiem no spēļu zāles izdevās iegūt video materiālu, kur agresīvais uzbrucējs ir redzams, kā arī noskaidrot vienu no četriem cietušajiem, kurš pēcāk arī iesniedza policijā iesniegumu par miesas bojājumu nodarīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas darbiniekiem, pārbaudot pieejamo informāciju, iespējamo huligānu izdevās noskaidrot. Uzzinot, ka agresīvais vīrietis ir kāds 1982.gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā, likumsargi uzsāka viņa meklēšanu.

Veicot izmeklēšanas pasākumus, tika noskaidrots, ka šis pats vīrietis atkal izrādījis agresiju un nodarījis miesas bojājumus citai personai, proti, naktī no 10. uz 11. decembri kādā citā Siguldas klubā vīrietis bez pamatojuma iesitis citam kluba apmeklētājam. Cietušais ar gūtajiem miesas bojājumiem nogādāts medicīnas iestādē.

12. decembrī Valsts policijas Siguldas iecirkņa policisti, veicot operatīvos pasākumos, vīrieti aizturēja.

Pret vīrieti par notikušo uzsākts kriminālprocess par huligānismu, kas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Valsts policija lūdza tiesu piemērot aizturētajam vīrietim drošības līdzekli apcietinājumu, taču tiesa šo lūgumu neuzskatīja par pamatotu un noraidīja.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Mēs parasti vainojam policiju, bet varbūt šādos gadījumos vajag sabiedrību informēt, kuras tiesas kuri tiesneši ir labvēligi varmākām un huligāniem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl