Agresīvs vīrietis Rīgā draud uzspridzināt māju

1 komentārs

Aizvadītās nedēļas ceturtdienā, vēlā pēcpusdienā, kādas vīrietis Sarkandaugavā pa sava dzīvokļa logu sāka mest garāmgājējiem uz galvas dažādas sadzīves mantas. Par laimi, priekšmeti nevienam nav trāpījuši, toties agresīvais vīrietis piedraudējis uzspridzināt savu dzīvokli un līdz ar to visu māju. Spridzināšanas draudus apkārtējie uztvēruši nopietni. 

Rīgā, Aptiekas ielā, reaģējot uz spridzināšanas draudiem, no kādas piecstāvu dzīvojamās ēkas tika evakuēti iedzīvotāji, un krīzes situāciju ieradās risināt specvienība OMEGA. Ilgi neminstinoties policisti izsituši trešā stāva logu un saņēmuši draudētāju ciet. Tā kā ārā vēl bija gaišs, notikušajam aculiecinieku netrūka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādījās, – aizturētajam 23 gadus vecajam vīrietim nekādu sprāgstierīču nav bijis – viņam vienkārši sašķobījusies garīgā veselība. Puiša paziņas pieļauj, – tas tāpēc, ka viņš juties vientuļš.

Foto

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP komentāri

 • Jānis
  +1 +1 0

  Jānis

  Niknais
  Niknais
  Pirms dažām sekundēm
  0
  0
  Ogre, Turkalnes iela 17.
  Bet viņam taču mājās gāzes balonam jābūt?
  Tas nekas, ka mājā dzīvo ģimenes ar maziem bērniem, kuras neskaitāmas reizes lūgušas saukt veci pie atbildības par draudiem nogalināt, uzmākšanos mazgadīgai meitenei, dzimumorg``anu demonstrēšanu bērniem, Ogres policija viņu sargā, it īpaši Municipālā policija, kur viens bieži ciemojas pie šā vēlu naktīs, starp citu.
  Jebkuru citu cilvēku par šādiem nodarījumiem sen apcietinātu, bet šitais ir brīvībā, neraugoties uz to, ka nav beidzies tiesas noteiktais policijas uzraudzības termiņš
  Q

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl