Agresīvs vīrietis Ķengaragā ar gaisa pistoli šauj pa suņiem

9 komentāri

Bija jau vēls vakars, lielākoties visās Malēju ielas privātmājās gaismas jau bija izslēgtas un rajonā iestājies klusums. Kaut kur ielas galā ierējies suns un Jekaterinas četrkājainie mīluļi sākuši gaudot līdz. Tas uzkritis uz nerviem sievietes tuvākajam kaimiņam Sergejam un sākusies apšaude.

”Es paskatījos pa logu, ieraudzīju kaimiņu Sergeju, kurš sāka šaut pa maniem suņiem. Ārā izgāja arī vīra māte, paldies Dievam viņai viņš netrāpīja. Es sāku kliegt un prasīju Sergejam, ko viņš dara un kāpēc šauj? Viņš pateica, lai aizvācam suņus, ka te nav nekāda suņu patversme un kāpēc viņi rej? Suns tikai ievaidējās un saļima. Viss. Vīrs piezvanīja meitai un znotam – aizvedām suni pie veterinārārsta. Klīnikā pateica, ka ir savainots ilknis un smagana. Vakar suns vēl neko neēda, bet šonakt jau sāka ēst un laizīt sniegu – pagaidām vēl nedzer,” stāsta satrauktā kaimiņiene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jekaterina stāsta, ka ar kaimiņu nekad nav strīdējusies, tāpēc šāda vīrieša reakcija ir patiešām neadekvāta. Sieviete gan atceras, ka arī iepriekš pagalmā dzirdējusi šāvienus, taču nedomājusi, ka tiek šauts pa viņas mīluļiem.

Pats Sergejs šodien ar Degpunktā komandu komunicēt nevēlas. Netieši gan viņš savu vainu nodarītajā atzīst.

Sieviete par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem Ķengaraga iecirknī jau uzrakstījusi iesniegumu. Uzsākts kriminālprocess.

TOP komentāri

 • zara
  0 0 0

  zara

  Piekrītu sievietei2 ,ar dzērājiem un it sevišķi jauniem gados-klīst pa naktīm ,bļaustās,ko ar tādiem darīt -neko? Lai bļaustās? Nu kā tad tas tak ''cilvēks'',bet 100x slktāks par suni.....
 • sieviete2
  0 0 0

  sieviete2

  Vispirms par divkājainajiem bļaustīkliem, kuri dzērumā vazājas , vajadzētu domat daudzzivoklu māju pagalmos. Lieciet dzīvniekus mierā!!!!!
 • suns

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl