Agresīvs suns, kuru saimnieki nespēj noturēt sētā, gandrīz nāvējoši sakož sievieti

1 komentārs

Jūrmalā, Promenādes ielā, agresīvs suns gandrīz saplosījis 75 gadus vecu pensionāri. Viņa izglābusies tikai, pateicoties pašaizliedzīgiem notikuma aculieciniekiem. Turklāt tapis zināms, ka suns jau iepriekš ir uzbrucis cilvēkiem.

75 gadus vecā Antonijas kundze savā cienījamajā vecumā vēl strādā par sētnieci. Trešdienas rītā viņa devusies uz darbu, kad pēkšņi viņai uzbrucis milzīgs suns un meties pie rīkles. Pensionāre paspējusi pielikt priekšā roku, taču kauli nokrakšķējuši kā sausiņi, un sākusies cīņa par dzīvību. ”Es šobrīd neko neatceros. Tikai to, ka suns ar diviem lēcieniem bija man virsū un uzreiz arī rokā,” tā Antonijas kundze stāsta raidījumam Degpunktā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete saka – tagad sāpes ir neciešamas. Tagad viena operācija jau pārciesta, taču gaidāma vēl otra gulšanās uz operāciju galda.

Sieviete saka milzīgu paldies vīrietim un viņa sievai, kuri izglābuši viņas dzīvību. Vīrietis braucis garām, apstājies un ievilcis kundzi mašīnā, bet pēc tam aizvedis uz slimnīcu.

Savukārt kāds aculiecinieks, kurš redzējis suņa uzbrukumu no neliela attāluma, atzīst, ka skats esot bijis briesmīgs. Vīrietis skaidro, ka suns ticis ārā no sētas saimnieku paviršības dēļ, un tā neesot pirmā reize.

Cietušās sievietes tuvinieki šodien policijā uzrakstījuši iesniegumu. Viņi ļoti pārdzīvo par notikušo un sola cīnīties par taisnību līdz galam, jo nākamreiz suns var gluži vienkārši nogalināt kādu bērnu.

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl