Komentāri

Dzērumu ciemā kādai ģimenei, kas allaž labi satikusi ar visiem kaimiņiem, nu uzradies vajātājs – Vladimirs Popovs un arī viņa dzīvesbiedre. Līdz šim ģimenei draudēts ar ieroci, mājai atslēgta elektrība, sekots ģimenes automašīnai, rādīti nepiedienīgi žesti. Vajātājs iepriekš ticis arestēts, bet nu uz brīvām kājām atkal neliek mieru Jankovsku ģimenei.

Nedienas sākušās pērnā gada jūnija pēdējā dienā, kad ģimenes galva ar dēliem pagalmā spēlējis basketbolu. Pie viņa pagalma vārtiem esot piebraucis kaimiņš Vladimirs Popovs un pasaucis tēvu pie sevis. ”Viņš atvēra durvis un ar saucienu “Es jūs visus, latviešus, nošaušu!” izvilka ieroci un pavērsa to pret tēvu un mums. Tēvs ieroci izrāva un atdeva dēlam, bet mazais brālis izsauca policiju,” notikumus atceras viens no dēliem Raimonds.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tad, kad viņš bija ielikts policijas mašīnā, viņš izkliedza, ka viņam mājās vēl ir “kalašņikovs”. Tāpat neglītas izdarības regulāri ir turpinājušās arī pēc tam – mājai regulāri tiek atslēgta elektrība, savukārt nesenākais notikums – Popovs, kuram atņemtas tiesības sēsties pie stūres, esot automašīnā sekojis Jankovsku ģimenei.

Uz notikuma vietu atbraukusi ceļu policija, Ķekavas pašvaldības policija un Valsts policijas Baložu iecirkņa pārstāvji. Rezultātā dzērājšoferis esot izcietis arestu, samaksājis naudas sodu un palicis bez autovadītāja apliecības.

Taču V. Popovs negribēja ar šo situāciju samierināties, un uzreiz pēc tam tika saņemti draudu zvani no Popova dzīvesbiedres un sākusies cita veida vajāšana.

Raidījumam Bez Tabu Popova dzīvesbiedre Maija atzīst, ka ir zvanījusi un pārmetusi ģimenei, ka tā esot saukusi policiju un ”kriminālistus”. ”Vai tad tiešām nevarēja visu kaut kā normāli nokārtot? Saņēmām noraidošu atbildi,” telefoniski stāsta Maija, kura uzskata, ka ieroča vicināšana un draudi nošaut “visus latviešus” neesot bijis pietiekams iemesls, lai sauktu policiju.

Tāpat arī par draudēšanu ar ieroci policijā lieta esot izbeigta, jo uzradusies aculieciniece kaimiņiene, kura aiz sazaļojuša koka pa logu esot redzējusi, kā viss notika.

Ģimene uzskata, ka savu darbu godprātīgi pilda tikai Ceļu policija.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl