Agresīvs picērijas apmeklētājs uzbrūk policistiem

Pievienot komentāru
Agresīvs picērijas apmeklētājs uzbrūk policistiem
FOTO: LETA

Piektdien, 30.septembra vakarpusē kādas centra picērijas darbinieki ziņoja policijai, ka picērijas apmeklētājs ir ieņēmis par daudz grādīgo dziru un aizmidzis turpat uz galda. Darbiniekiem izdevās vīrieti uz brīdi pamodināt, tomēr viņiem par nelaimi – vīrietis atteicāt apmaksāt savu rēķinu, informē Valsts policija (VP).

Rīgas reģiona Latgales iecirkņa policisti, ierodoties notikuma vietā, sastapa tur šo vīrieti, kuram likumsargi lūdza paskaidrojumu, kādēļ viņš atsakās maksāt par pasūtījumu, atklāj policija.

Vīrietis kļuvis aizkaitināts un pielietojis fizisku spēku pret likumsargiem, kā rezultātā vienam no policistiem tika bojāts formas tērps. Policija atklāj, ka likumsargiem nācies pielietot fizisku spēku, lai savaldītu agresīvo vīrieti un nogādātu policijas iecirknī. Vīrieša izelpā tika konstatētas vairāk nekā trīs promiles alkohola.

Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai naudas sodu.

Lasi vēl