Agresīvs makšķernieks Zaķusalā terorizē mīlniekus!

1 komentārs
Agresīvs makšķernieks Zaķusalā terorizē mīlniekus!
FOTO: RPP

Vakar, 27. jūlijā, Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Zaķusalā, kur norisinājās konflikts starp vairākām personām.

Ierodoties notikuma vietā, pretī skrēja vīrietis, kurš kārtības sargiem paskaidroja, ka kāds neadekvāts vīrietis piekāvis viņa draudzeni. Netālu sastapta arī cietusī, kurai seja bija piepampusi un uz tās redzamas asinis.

Sieviete pastāstīja, ka ar draugu atbraukusi vērot saulrietu, taču viņus iztraucējis netālu esošais makšķernieks.

Vīrietis pienācis klāt un stāstījis, ka esot nofotografējis, kā abi mīlnieki nodarbojoties ar dzimumaktu, pēc tam piedāvājis to veikt trijatā. Cietušās draugs sadusmojies un atcirtis, ka dzimumakts netika veikts un bildes aicinājis izdzēst. Izcēlies konflikts, kā rezultātā sievietei nodarīti miesas bojājumi.

Netālu no notikuma vietas arī sastapts agresīvais makšķernieks. Veicot pārrunas ar iespējamo vainīgo, konstatēts, ka viņš ir manāmā alkohola reibumā. Makšķernieks bija agresīvi noskaņots un kārtības sargus provocēja uz konfliktu. Vīrieša aizturēšanā policistiem nācās pielietot rokudzelžus un spēku.

Notikuma vietā ieradās mediķi, kuri, apskatot cietušo, nolēma viņu hospitalizēt, savukārt aizturētais nogādāts Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.