Agresīvs kaimiņš izrāda savu fizisko pārākumu un sabojā sievietes riteni; policija neko nedara

0 Komentāru
Agresīvs kaimiņš izrāda savu fizisko pārākumu un sabojā sievietes riteni; policija neko nedara

Nākamais stāsts būs par kādas bezpalīdzīgas sievietes cīņu ar kaimiņu – agresoru, kurš, izmantojot to, ka ir fiziski pārāks par mājā dzīvojošajiem kaimiņiem, nolēmis nodibināt savu kārtību. Policijas iejaukšanās līdz šim bijusi pasīva.

Pirmdienas rītā Dace izgājusi no sava dzīvokļa Atgāzenes ielā un kāpusi lejā pa kāpnēm, lai sēstos uz divriteņa un brauktu pie sava bērna uz slimnīcu. Mazulis pārcietis smagu operāciju. Diemžēl brauciens bijis jāatliek, jo atklājies, ka sievietes velosipēdam brutāli sagrieztas abas riepas.

Dacei ir skaidrs, ka šo “varoņdarbu” paveicis viņas kaimiņš Saša, kurš jau vairākkārt vērsies arī pret citiem kaimiņiem, aizrādot, ka viņam traucē ratiņi, riteņi, veļas striķi un viss pārējais, kas saistīts ar kaimiņu sadzīvi.

Dace saka, – kaimiņš, iespējams, šādi atriebjas arī par iepriekšējām reizēm, kad saukti policisti, un izskatās, ka nekādi nopietnie sodi viņam nav uzlikti, jo arī likumsargus viņš izsmej, acīs skatoties.

Foto

Sieviete ir gatava pašrocīgi cīnīties ar kaimiņu dzērāju un viņa viesiem, tikai diemžēl viņa saprot, ka pret viņu šādā gadījumā policisti kā likums vērsīsies ar visu bardzību. Paradokss un daudzu Latvijas iedzīvotāju ikdiena.

Raidījums Degpunktā mēģināja arī paši satikties ar pirmā stāva kaimiņu Sašu, klauvēja pie durvīm un logiem, taču viņš tā arī neatvēra, kaut gan Dace saka – viņam jābūt mājās. Par riepu sagriešanu sieviete policijā uzrakstījusi iesniegumu. Viņai mutiski pateikts, ka kriminālprocesa nebūs, jo varbūt riepas viņa pārgriezusi pati, kaut kur braucot. Šādas atrunas gan neiztur kritiku, un ar Daci sarunājam, ka viņa sagaidīs rakstveida policistu atbildi, un, ja tad tiks atteikts uzsākt izmeklēšanu, viņa vēlreiz zvanīs raidījumam Degpunktā un vērsīsies prokuratūrā.

Video

Save

Save

Save

0 Komentāru