Agresīvi suņi uzbrūk garāmgājējiem

Komentāri

Pirms dažām dienām meža masīvā netālu no Valsts policijas kinoloģijas nodaļas noticis incidents. Divi vācu aitu suņi uzbrukuši vairākiem pilsētniekiem, kuri ar saviem mīluļiem devušies uz treniņu laukumu, turpat mežā. 

Inese ar savu mīluli darba dienas rītā devās uz treniņu laukumu, kad mežā, netālu no Kleistu ielas, bezbēdīgo gājienu pārtraucis negaidīts notikums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs bijām kādi pieci cilvēki ar suņiem. Mēs gājām visiem pa priekšu, kad vietā, kur ceļš, kas ved uz kinoloģijas centru krustojās ar mūsu taciņu, no kinoloģijas centra puses izskrēja divi vācu aitu suņi,” stāsta Inese.

Abi agresīvi noskaņotie dzīvnieki metušies virsū Ineses izbiedētajam mājdzīvniekam, atskanējuši spalgi kaucieni, un tikai mirkli vēlāk no meža izskrējis uzbrucēju saimnieks. Par laimi, vīrs apsaucis suņus un cīniņš beidzies, tā īsti nesācies.

Pēc pārdzīvotā atklājies, ka uzbrucēji gadu vecās Martinas pēcpusē atstājuši vairākas dziļas zobu pēdas, kas tagad saimniecei izmaksās desmitiem, ja ne simtiem eiro.

Viena no saimnieces aizdomām par agresīvo suņu īpašniekiem kritusi uz Valsts policijas kinoloģijas nodaļu, kurā tiek mācīti likuma sargu dienesta suņi. Kā izrādās, šīs aizdomas tomēr neapstiprinās. Policijā skaidro, ka neviens no darbiniekiem nav ziņojis par šādu incidentu, turklāt kinologi pastaigās dodas formas tērpos.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl