Agresīvi suņi uzbrūk garāmgājējiem un saimnieku klātbūtnē saplosa klēpja sunīti

1 komentārs
Agresīvi suņi uzbrūk garāmgājējiem un saimnieku klātbūtnē saplosa klēpja sunīti
FOTO: Ekrānšāviņš

Rīgā, Dārzciemā, divi milzīgi suņi saplosījuši trešo, pavisam miniatūru klēpja sunīti, burtiski norāvuši viņam galvu, turklāt tas noticis dzīvnieka saimnieku acu priekšā. 

Svētdienas dienā Jevgēnijas vecāki ar kājām devās pa Ļaudonas ielu Dārzciemā pie turpat netālu dzīvojošās vecmāmiņas, klēpī nesot punduršpica šķirnes sunīti. Diemžēl tālu viņi netika. No Ļaudonas ielas 24. nama sētas izskrēja divi vācu aitu sugas suņi un uzbruka garāmgājējiem.

”Viņi ar tādu spēku izrāva sunīti no vecāku rokām un sarāva gabalos. Pavadiņa ar visu karabīni notrūka no kakla siksnas. Tas viss bija acu priekšā, un šis saplosītais ķermenis – viena suņa žokļos bija galva. Otram sunim zobos viss pārējais ķermenis. Viņi to aizvilka pie sevis uz teritoriju. No traģēdijas vietas līdz viņu mājai ir 50 metru, tas viss notika publiskā vietā uz ielas. Viņi aizvilka ķermeni uz savu sētu un izsvaidīja pa teritoriju,” stāsta meitene.

Policijā par notikušo šobrīd uzsākta izmeklēšana, bet Jevgēnijai nav pārliecības, ka viss beigsies ar reālu un nopietnu sodu agresīvo suņu saimniekam. Turklāt likumsargi esot uzstājuši, lai Jevgēnijas tēvs, kuram sakosta roka, lietā figurē kā liecinieks, nevis cietušais.

Vairāk par šausminošo notikumu skaties pievienotajā video!

1 komentārs