Agresīvi kaimiņi piekauj grupas Labvēlīgais tips ģitāristu

2 komentāri

Kaimiņi, kuriem traucējuši remontdarbi grupas Labvēlīgais tips ģitārista Artūra Kutepova dzīvoklī, šo jautājumu izdomājuši risināt brutāli – viņu piekaujot, vēsta raidījums Degpunktā.

Artūrs Kutepovs, viņa sieva Kristīne un abu lielais, melnais kaķis šobrīd mitinās vienā istabā pie radiniekiem Juglā, jo savās mājās Ganību dambī atgriezties viņi baidās. Viss sācies svētdienas vakarā, kad jaunā ģimene uzaicinājusi pie sevis ciemiņu un visi kopā nolēmuši mazliet labiekārtot dzīvokli – pieskrūvēt jaunus plauktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc kāda laika, aptuveni ap plkst. 20.30, kaimiņš esot prasījis, lai kompānija beidz trokšņot. Vārdu pa vārdam, un kaimiņš sācis ģitāristu sist ar dūrēm, un sitis acīmredzot stipri, jo sieva drīz vien izlēmusi mesties palīgā. Kaut kādā brīdī notiekošajā kautiņā iesaistījies arī kaimiņa dēls.

Kautiņš bijis tik brutāls, ka tika pieņemts lēmums iesaistīt likumsargus, kā arī saukt mediķus. Kamēr policisti un “ātrie” bijuši ceļā, kaimiņa dēls vēl paspējis sabojāt Kristīnes ciemiņa automašīnu, kas bija novietota pagalmā – tai nolauzis spoguļus. Vīrietis par to aizvests uz policijas iecirkni, savukārt uzbrucējs Genādijs un Kristīnes vīrs abi nonākuši vienā slimnīcā. Miesas bojājumi, kas nodarīti ģitāristam Artūram Kutepovam, traucē viņam strādāt un pelnīt iztiku.

Skaties foto!

Tas, kas notiek tagad, Kristīnei ir tikpat nepieņemami, kā tas, kas notika svētdienas vakarā un naktī – šobrīd viņa savā dzīvoklī uzturēties vairs nevar. Jāmeklē jaunas mājas. Kaimiņi ir uz brīvām kājām.

Vīrietim, kura automašīnai nolauzti spoguļi, vairs neesot pretenziju pret pāridarītāju, līdz ar to izmeklēšana notiks par vieglu vai vidēju miesas bojājumu nodarīšanu Artūram, kas ir kriminālprocess, un par maznozīmīgu miesas bojājumu nodarīšanu viņa kaimiņam.

Sievai Kristīnei tikmēr ir pilnīgi skaidrs, ka blakus šādam kaimiņam viņa nedzīvos un nemaz nepārbaudīs, vai draudi atkārtosies. Viņa meklē citu dzīvokli un atzīst, ka sajūta – bēgt no savām mājām viena agresora dēļ – nav normāla.

Jāpiebilst, ka Genādijam jau iepriekš bijuši konflikti ar kaimiņiem. Daži no viņiem arī mainījuši dzīvesvietu.

Video!

TOP komentāri

 • 89
  +1 +1 0

  89

  paarsvaraa agresiiwi ir kriewi-urllas.pilna riga ar viniem. vinjus kaa agresivus kakjus vajag mydzinaat
 • Samurajs
  0 0 0

  Samurajs

  Genam jāpasūta koka kastīte,ja ne tad maisā,abi ar viņa smerdeli...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl