Komentāri
Agresīva sieviete sabiedriskajā transportā iesper pasažierei un aplej ar alu
Foto: RPP

Pirmdien, 10. oktobrī, Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu agresīvu sievieti sabiedriskā transporta pieturvietā Lēdurgas iela.

“Ierodoties norādītajā pieturvietā, sastaptas trīs personas, viena no tām izsaucēja, kura likumsargiem pastāstīja, ka, braucot ar sabiedrisko transportu, viņai no mugurpuses pienākusi nepazīstama sieviete un likusi paiet nost no izejas. Izsaucēja atbildējusi, ka nākamajā pieturā kāps ārā, uz ko nepazīstamā sieviete reaģējusi agresīvi – iespērusi izsaucējai un nolamājusi viņu rupjiem vārdiem,” informē Rīgas pašvaldības policijas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sabiedriskā transporta pasažieri viņai aizrādījuši par neadekvāto uzvedību, taču viņa uz aizrādījumiem turpinājusi reaģēt agresīvi un apkārtējos aplējusi ar alu. Izsaucēja norādīja uz zemē nomestu tukšu alus skārdeni, ar kuru atvērtā veidā agresīvā sieviete braukusi sabiedriskajā transportā. Izsaucējas teikto apstiprināja vēl viens sabiedriskā transporta pasažieris.

Sabiedriskā transporta vadītājs kopā ar aculiecinieku agresīvo sievieti izveduši no transporta un izsaukuši policiju.

Pati vaininiece noliedza savu vainu un apgalvoja, ka alkoholu principiāli nelietojot. Sarunas laikā no sievietes bija jūtama alkoholam raksturīgā smaka. Arī sievietes uzvedība liecināja par iespējamo alkohola reibumu.

Sieviete aizturēta un nogādāta dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Pārbaudes laikā noskaidrots, ka aizturētā ir 1,55 promiļu reibumā. Sievietei sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl