Komentāri
Agresīva sieviete sabiedriskajā transportā iesper pasažierei un aplej ar alu
Foto: RPP

Pirmdien, 10. oktobrī, Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu agresīvu sievieti sabiedriskā transporta pieturvietā Lēdurgas iela.

“Ierodoties norādītajā pieturvietā, sastaptas trīs personas, viena no tām izsaucēja, kura likumsargiem pastāstīja, ka, braucot ar sabiedrisko transportu, viņai no mugurpuses pienākusi nepazīstama sieviete un likusi paiet nost no izejas. Izsaucēja atbildējusi, ka nākamajā pieturā kāps ārā, uz ko nepazīstamā sieviete reaģējusi agresīvi – iespērusi izsaucējai un nolamājusi viņu rupjiem vārdiem,” informē Rīgas pašvaldības policijas pārstāvji.

Sabiedriskā transporta pasažieri viņai aizrādījuši par neadekvāto uzvedību, taču viņa uz aizrādījumiem turpinājusi reaģēt agresīvi un apkārtējos aplējusi ar alu. Izsaucēja norādīja uz zemē nomestu tukšu alus skārdeni, ar kuru atvērtā veidā agresīvā sieviete braukusi sabiedriskajā transportā. Izsaucējas teikto apstiprināja vēl viens sabiedriskā transporta pasažieris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sabiedriskā transporta vadītājs kopā ar aculiecinieku agresīvo sievieti izveduši no transporta un izsaukuši policiju.

Pati vaininiece noliedza savu vainu un apgalvoja, ka alkoholu principiāli nelietojot. Sarunas laikā no sievietes bija jūtama alkoholam raksturīgā smaka. Arī sievietes uzvedība liecināja par iespējamo alkohola reibumu.

Sieviete aizturēta un nogādāta dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Pārbaudes laikā noskaidrots, ka aizturētā ir 1,55 promiļu reibumā. Sievietei sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl