Agresīva sieviete kāpņu telpā ar nazi uzbrūk jaunietim

Komentāri

Vakar ap pulksten 15:30 Rīgas Teikas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu daudzstāvu māju Mārcienas ielā, Rīgā. Tur kādas mājas kāpņu telpā neadekvātas uzvedības sieviete ar nazi uzbrukusi jaunietim.

Policisti izbrauca uz notikuma vietu, kur noskaidroja, ka agresīvi noskaņotā sieviete piegājusi pie 1995. gadā dzimuša jaunieša, kurš gaidījis liftu un uzbrukusi viņam ar nazi, nodarot miesas bojājumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cietušā jaunieša māte policistiem norādīja, kur dzīvo iespējamā vainīgā persona. Pārbaudot norādīto dzīvokli, likumsargi atrada un aizturēja agresīvo 1977. gadā dzimušo sievieti.

Pārbaudot aizturētās sievietes personīgās mantas, viņas somā tika atrasts nazis, ar kuru sieviete uzbruka un savainoja cietušo jaunieti.

Pret sievieti tika uzsākts kriminālprocess par vieglu miesas bojājumu tīšu nodarīšanu. Sieviete jau iepriekš nonākusi policijas redzeslokā par agresīvu uzvedību pret kaimiņiem. Sieviete šobrīd atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl