“Āģītī” policijas reida laikā no notikuma vietas mēģina nozust “bārmene”

Komentāri
“Āģītī” policijas reida laikā no notikuma vietas mēģina nozust “bārmene”
LETA

Diezgan komiska situācija notikusi Āgenskalnā – tur policijas reidu laikā no notikuma vietas mēģināja nozust vietējā bāra pārdevēja.

Ceturtdien, 30. maijā, Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbinieki pārbaudīja kādu bāru Āgenskalnā, kas iepriekš policijas redzeslokā bija nonācis par akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpumiem. Redzot, ka tiks pārbaudīta tirdzniecības vietā nepieciešamā dokumentācija, sieviete, kura pildīja bārmenes pienākumus, uzreiz paziņoja, ka patiesībā viņa pašlaik nemaz nestrādājot un bārs esot slēgts. Uzreiz pēc šā paziņojuma viņa gāja ārā no tirdzniecības vietas telpām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kad neizdevās aizbildināties ar šiem iemesliem, sieviete paziņoja, ka viņai esot kļuvis slikti un izsauca Neatliekamās palīdzības dienesta darbiniekus. Policijas darbinieki sagaidīja mediķus, kuri, apskatot sievieti, nekonstatēja nekāda veida veselības traucējumus un paziņoja, ka sieviete var droši turpināt darbu bārā. Drīz pēc tam pārbaude pabeigta un uzsākta administratīvā lietvedība par nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektronisko ierīču un iekārtu lietošanas kārtības neievērošanu. Lietas materiāli nosūtīti Valsts ieņēmumu dienestam izskatīšanai.

Lasi vēl