Āgenskalnā vīrietim piedraud ar nazi un apzog

Komentāri
Āgenskalnā vīrietim piedraud ar nazi un apzog
LETA

Pagājušo trešdien, 30. decembrī, policisti bija saņēmuši izsaukumu uz Melnsila ielu, kur notikusi laupīšana. Divi vīrieši uz ielas bija uzbrukuši trešajam vīrietim, piedraudējuši viņam ar nazi un nolaupījuši mobilo tālruni, naudas maku, kā arī cepuri, ziņo Valsts policija.

Pēc laupīšanas ļaundari bēguši no notikuma vietas, taču cietušais pamanījis, kā viens no ļaundariem paslēpjas kādas ēkas kāpņu telpā. Norādītajā vietā kolēģi no pašvaldības policijas aizturēja 1985. gadā dzimušo vīrieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirknī tika noskaidrots, ka aizturētais iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par krāpšanu un pārkāpumiem, kas saistīti ar narkotiskajām vielām.

Veicot virkni operatīvo pasākumu, tika noskaidrots arī otrs ļaundaris un nākamajā dienā, 31. decembrī, Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti aizturēja 1992. gadā dzimušu vīrieti.
Pret abiem aizturētajiem vīriešiem tika uzsākts kriminālprocess par laupīšanu grupā. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Lasi vēl