Komentāri
Āgenskalnā divi vīrieši piekauj apsargu un demolē veikala skatlogu
FOTO: LETA

7. oktobrī Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Zemgales pārvaldes darbinieki saņēmuši informāciju, ka Āgenskalnā divi vīrieši cenšas izdauzīt kādam veikalam skatlogu, atklāj RPP.

Policija atklāj, ka, tuvojoties notikuma vietai, netālu no izsaucēja norādītās adreses pamanīti trīs vīrieši, kuri konfliktēja savā starpā. Viens no viņiem, pamanot policijas darbiniekus, norādīja uz blakus stāvošajiem vīriešiem un ar rokas žestiem pieaicināja kārtības sargus. Policistiem nepaspējot piebraukt pie personām, divi vīrieši sāka skriet prom.

Vīrietis, kas bija palicis notikuma vietā, paskaidroja, ka ir veikala apsargs, un personas, kuras aizskrējušas, izsitušas veikalam skatlogu. Apsargam uz sejas bija vairāki sasitumi un asiņojošs deguns. Policisti nekavējoties izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus un devās pakaļ pārkāpējiem.

Vienu no notikumā iesaistītajiem vīriešiem policijai izdevās notvert. Bēglis kārtības sargiem apgalvoja, ka viņu esot kāds piekāvis Āgenskalna tirgū, tāpēc arī bēdzis prom. Sarunas laikā no vīrieša bija jūtama alkohola smaka. Aizdomās turamais aizvests atpakaļ pie izsistā skatloga, kur viņu atpazina aculiecinieki.

Apsargs, gaidot mediķu ierašanos, netālu pamanīja arī otru vīrieti, kurš bija piedalījies veikala skatloga izsišanā. Policisti vīrieti panāca un aizveda uz notikuma vietu, kur viņš apgalvoja, ka ar draugu pēc kopīgas alkohola lietošanas gājis pa ielu un apsargs viņiem pēkšņi uzbrucis. Vīrietis kategoriski noliedza savu vainu.

Vēlāk apsargs precizēja, ka centies vīriešus pats saviem spēkiem aizturēt un gaisā izšāvis trīs brīdinājuma šāvienus. Vīrietis kārtības sargiem uzrādīja ieroča nēsāšanas atļauju un nodeva apskatei ieroci.

Pēc brīža notikuma vietā ieradās mediķi, kuri pēc cietušā apsarga apskates nolēma viņu hospitalizēt. Aizturētie nogādāti policijā, atklāj RPP.

 

Lasi vēl